Dijital Reklamcılık Çağımızın En Büyük Gerekliliği

Dijital reklamcılık konusu internetin kurum ve markalar tarafından etkin bir biçimde kullanılma arzusundan doğmuş önemli bir iş koludur. Dijital reklam hizmeti sunan firmalar, yenilikçi ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmakta ve tanıtım çalışmalarını da bu yönde sürdürmektedir. İnternetin iyiden iyiye yaygınlaşması ile beraber, sosyal medya kullanımı hem dünyada hem de ülkemizde inanılmaz seviyelere ulaştı. Hal böyle olunca da iş dünyası da kendisini sosyal ağlar içerisinde buldu ve artık çalışmalarını buralardan yürütüyor.

Geleneksel reklamcılığı ortadan kaldıran dijital reklamcılık kavramı, tanıtım çalışmalarını daha hızlı ve daha pratik bir hale getirdi. Örneğin günümüzde bu alanın en büyük görevi bir markaya ya da kuruma ait olan web sitesini arama motorlarında üst sıralamaya yükseltmektir. Bu sayede web sitesinin trafiği artar, firma daha çok müşteriyle bir araya gelir. Böylece firmanın bilinirliği artar, kazanç miktarı da ciddi anlamda gelişir.

Dijital Reklamcılık Hizmetinin Faydaları Nedir?

İhtiyacınız Olana Erişin

Dijital pazarlama çalışmalarınızın tümüyle ilgilenmek için şirket içi bir ekip oluşturmak, birçok küçük ve orta ölçekli işletme için imkansızdır. Bu nedenle de bir dijital reklamcılık hizmeti sunan firmamız ile anlaşma sağlamak daha iyi olacaktır.

Bütçenizi Etkili Şekilde Yönetin

Dijital bir pazarlama ajansı için dış kaynak kullanımı, şirketinizin ihtiyaç duyduğu beceri ve uzmanlık bilgilerine ulaşmanızı sağlar. Bu sayede bütçenizi de aşmadan, sıkı bir tanıtım çalışması yaptırmış olursunuz.

Yeni Perspektifler Kazanın

Bir şirket içi ekibin doğası gereği sınırları vardır. Bu nedenle çabalarını temel iş operasyonlarına kullanmak durumunda kalırlar. Bazı yeni fikirler almak ve perspektifler kazanmak, ancak dijital reklamcılık hizmeti sunan firmalar ile çalışmak sayesinde mümkün olur. Böylece firmanın ürün ve hizmetlerini internet üzerinden daha etkin bir biçimde tanıtmasını sağlar. İkinci bir görüş her zaman için daha iyidir.

İş Alanınızı Büyütün

Dijital reklam hizmeti sunan firmalarla çalışmak kurum içi çalışanlarınızın işinizin temel faaliyetlerine odaklanmasını sağlarken, aynı zamanda pazarlama bütçeniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. Bu da uzun vadede iş alanlarınızı büyütmenize imkan sunar.

Günümüzde çoğu küçük işletme için dijital pazarlama için başka firmalarla beraber çalışmak, sunulan esneklik, farklı bakış açıları ve profesyonellik açısından çok önemli ve bir o kadar da faydalıdır. Bu nedenle bizimle çalışmak, marka ya da firmanın bilinirliğini arttırmak için izlenecek en mantıklı yollardan birisidir.

Neden Dijital Reklamcılık?

Kendini daima geliştiren ve yenileyen aynı zamanda yaratıcılığa büyük önem veren bir ekibi bir araya getirerek kurulmuş olan şirketimiz, sizlere yaratıcı ve kaliteli çalışmalar sunmayı kendisine hedef edinmiştir.  Stratejileri adlandırmak, planlamak ve bu yönde çalışmalar yürütmek amacıyla sizlerin de fikrini alarak, potansiyelinizi ortaya çıkarıyoruz. Öncelikli olarak markanızın sektörünü araştırarak, sizleri yeniden konumlandırma, yaratma ve geliştirme odaklı adımlar atıyoruz.

Bununla birlikte amacımız her zaman sizin için en iyisini ortaya çıkarmaktır. Büyük şeyleri güzel ve zeki adımlar atarak, tasarlıyor; doğru zamanlamaya, uluslararası kampanyalara, dijital reklamcılığa, canlı marka deneyimlerine, içerik pazarlamacılığına, sosyal medyaya, kurumsal kimlik tasarımına ve web tasarımına büyük özen gösteriyoruz. Bu işlemlerin hepsini ise sizin bütçenizi zorlamayacak ücretlerle yapabiliyoruz.

Creathing olarak bizler, takımımızı her zaman geliştiriyor ve modern tasarımlar ortaya koyuyoruz. Yenilenmeye ve gelişmeye açık olan ekibimiz, sizler için en iyisini tasarlamak amacıyla tüm yeteneğinin izlerini yaptığı işlerin hepsinde gözler önüne seriyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için, sizlerin de görüşlerini alarak, amacınızı anlıyor ve tasarımlarımızı buna göre dizayn ediyoruz. Ekip olarak sizlere; dijital reklam kampanyaları, kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf ve prodüksiyon gibi birçok alanda hizmet veriyoruz.

Bu sebeple tüm bunları yaparken hayal gücümüze asla sınır koymuyoruz. Firmanızı ya da kurumsal kimliğinizi sosyal medyada en iyi şekilde tanıtıyor, kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Sonuç elde eden kaliteli ve tasarım açısından estetik duran web siteleri ve sosyal medya kampanyası hizmetleri ile tam kapsamlı bir dijital ajansız.

Neler Yapıyoruz?

Grafik Tasarımı

Grafik tasarımı günümüzde reklamcılığa yön veren ve markaların en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayan dallardan birisidir. Bu yüzden grafik tasarım, firmalar için oldukça önemlidir. Kuramsal kimlik oluşturmaktan, reklam kampanyaları düzenlemeye kadar birçok konuda fayda sağlayan grafik tasarımının, yenilikçi ve yaratıcı olması gerekmektedir. Grafik tasarımı, şirketinizin yaptığı işleri gösteren görsel sunum sağlamaktadır. Grafiğin müşteriler üzerindeki etkisi de inanılmaz derecede büyüktür. Bir tasarım ne kadar güzelse; kişinin ürünü elde etme isteği de o kadar fazla olacaktır. Yani kaliteli bir tasarım ile birçok müşteriye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir tasarımcı tarafından yapılan kurumsal kimliğiniz rekabet avantajınızı vurgular ve potansiyel müşterilere işinizi neden seçmeniz gerektiğini söyler.

Reklam

Reklam, firmaların müşterilerinin dikkatini çekmek amacıyla yaptığı tanıtımlara verilen isimdir. Firmaların birbirleriyle etkili bir şekilde rekabet edebilmelerini sağlayarak iş dünyasında kritik bir amaca hizmet etmektedir. Şirketiniz tarafından sağlanan malların ve hizmetlerin, müşteri akışı elde etmesi için kullanılan bu uygulama ile kar etmeniz işten bile değildir. Reklamcılık günümüzde en güçlü alanlardan birisi olarak kabul edilmektedir. Kaliteli bir reklam ile firmanızı istediğiniz gibi sektörünüzde lider bir konuma getirmeniz mümkün olacaktır.

Reklam ve Sosyal Medya

Günümüzde internet kullanımı hızlı bir şekilde artmaktadır. İnsanlar özellikle sosyal medyaya yoğun ilgi gösterdikleri için markalar da bu alanlara reklam vermeye çabalamaktadır. Sosyal medya pazarlaması günümüzde geleneksel reklamcılıktan daha net sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle sosyal medyayı bir pazarlama aracı olarak kullanmak, sattığınız hizmet ne olursa olsun; markanızı büyütmenize ve cüzdanınızı doldurmanıza yardımcı olacaktır. Sosyal medya reklamcılığı ile:

-Hedef kitlenizi kendinize rahatlıkla çekebilirsiniz.

-Sosyal medya reklamcılığı kullanmak sitenizin tanıtımı için de oldukça faydalıdır.

Dijital Reklamcılık ile Kurumları Güçlendiriyoruz

Creathing olarak yaptığımız çalışmalarla, kurumların sektörlerinde ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Yenilikçi, farklı ve kalite odaklı hizmetlerimiz ile hedef kitlenize kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi amaçlıyor ve buna göre çalışma üretiyoruz. Hayal gücümüze hiçbir zaman engel koymuyor ve her zaman hep daha iyisini düşünüyoruz. Sahip olduğumuz alanında uzman çalışanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile fark yaratmanıza da olanak sunuyoruz. Hedef kitlenize kolay bir biçimde ulaşmanızı sağlayan hizmetlerimizden pişman olmayacağınızı garanti edebiliriz.

Dijital anlamda ürettiğimiz hizmetler sayesinde, markanızın ya da işletmenizin tüm açıklarını kapatarak, daha iyiye doğru gitmenizi sağlıyoruz. Dijital alandaki gelişmelere uyum sağlayarak bu alandaki tüm tecrübelerimizi yaptığımız işlere de yansıtıyoruz. Firmanızı tabiri caizse dijital alan kapsamında baştan yaratarak, hedeflerinize kolay bir biçimde ulaşmanızı kendimize amaç ediniyoruz. Firma olarak sizlere en iyi dijital reklamcılık hizmetini sunuyoruz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *