Kurumsal Reklam Filmleri İle Rekabete Katılın

Kurumsal reklam filmleri, firmalara büyük katkılar sunmaktadır. Firmaların; ürünlerinin, projelerinin, kampanyalarının tanıtıldığı videolar, hedef kitleye ulaşmayı sağlarken firmanın amacını da belirler. Bu nedenle kreatif anlamda reklam filmi desteği almak rekabet ortamına da sağlıklı bir biçimde girmeyi sağlamaktadır.

Artık günümüzde internet kullanıcıları video içerikleri metinlerden daha hızlı bir biçimde tüketmektedir. Tanıtım ve reklamcılık alanında görsellik daha ön plandadır. Bu nedenle biz de Creathing olarak sizlere kurumsal reklam filmleri hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde aklınızda olan her şeyi see reklam filmi olarak harika bir görsele çevirebiliyoruz.

Artık modern çağın insanları metinlerin ağırlığından ve karmaşasından kaçmakta ve video izlemeye yönelmektedir. Kurumsal videolar da tam olarak bu nedenle izleyici üzerinde daha büyük etkilere sahiptir.

Kurumsal tanıtım filmi genel itibariyle firmaların, misyon, vizyon ve değerlerini anlatmakta; kurumların varlığını hem sosyal hem de yaygın medyada görünür hale getirmektedir. Bu videolarda kurumlar genel hatlarıyla hedef kitleye tanıtılır.

Kurumsal Reklam Filmleri Avantajları Nedir?

Kurumsal reklam filmleri, yaratıcı ve benzersiz olduğu zaman birçok avantaj sunmaktadır. Özellikle rekabetin her sektörde şiddetli bir biçimde yaşandığı şu günlerde bir firma için tanıtım konusu en önemli şey haline gelmektedir. Yani ürün ve hizmetleriniz ne kadar iyi olursa olsun eğer tanıtım kısmında eksik kalıyorsanız, başarılı olmanız pek de mümkün değil. Bu nedenle de bu video çekimlerine mutlaka dahil olmalısınız. Peki nedir bu filmlerin avantajları? Gelin birlikte bakalım:

 • Kurumsal tanıtım filmleri, kurum ve firmalara dair tüm değerleri belirten özgün videolardır. Kısacası kurumu kısa ve en iyi biçimde anlatır.
 • Bu filmler açılış, sosyal medya, televizyon, organizasyonlar, lansmanlar ve çeşitli etkinliklerde kullanılabilir
 • Kurumsal tanıtım filmleri ile sosyal medyada kurumun varlığı belli olmaya başlar
 • Hedef kitleye daha hızlı ve etkili bir biçimde ulaşmak mümkün hale gelir
 • Rakiplerin bir adım önüne geçilmiş olur
 • Firmayı ya da markayı her mecrada tanıtma imkanı elde edilir
 • Müşteri portföyü gelişir
 • Kaliteli ve özgün bir video kurumun prestijini de ciddi anlamda arttırır

Creathing olarak sizlere kurumsal reklam filmleri anlamında en profesyonel çözümleri sunuyoruz. Film çekimi sırasında profesyonel ekibimiz sayesinde bütün aşamaları eksiksiz bir biçimde yönetmekte aynı zamanda belirlenen hedef kitle ile etkileşimi en üst seviyeye çıkaracak filmler tasarlıyoruz. Bu filmler sayesinde kurumların müşteri ve potansiyel müşterilerine en kısa sürede en doğru bilgileri ulaştırıyoruz.

Her Aşamada Yaratıcı Oluyoruz

Firmamızın alanında uzman ekibi sayesinde, kurumun aktarmak istediği her detayı film haline getiriyoruz. Kurumsal reklam filmini çekerken her aşamayı dikkatle icra ediyoruz. Bu aşamalar da şu şekilde:

 • Öncelikle kurumun ya da markanın hedef kitleye aktarmak istediği mesajı belirliyoruz
 • Sonrasında mesajı bu hedef kitleye uygun bir biçimde tasarlıyoruz, yani mesajın hangi formlarda aktarılacağına birlikte karar veriyoruz
 • Gerekli analizleri gerçekleştiriyoruz ve hedef kitle üzerinde hangi mesajlarla daha iyi bir etki yapacağımızı ortaya çıkarıyoruz
 • Daha sonra tanıtım filmi için bir süre belirliyoruz, bu süreye göre planlama yapıyoruz
 • Pre prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarında gerekli çalışmaları yürütüyoruz

Creatihng olarak uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İlk olarak ekibimizle beraber sizlerin aktarmak istediği mesajı belirliyor ve tüm çalışma planımızı bunun üzerinden yürütüyoruz. Çalışmalarımız sırasında metin yazarlarımız, kameramanlarımız, kreatif direktörlerimiz, ses mühendislerimiz, tasarımcılarımız, art direktörlerimiz gibi kreatif ekibimizle kurumun mesajını en iyi biçimde hedef kitleye aktarmasını sağlıyoruz.

Creating olarak sizlere kurumsal reklam filmleri, tanıtım filmleri, ürün tanıtım filmleri gibi tüm süreçlerde kaliteli ve yaratıcı süreçler hazırlıyoruz. Bu süreçler sonucunda ise donanımlı stüdyo ve son teknolojik ekipmanlarımızla sizlere ve markanıza değer katacak kaliteli içerikler ortaya koyuyoruz.

Sizler de kurumsal reklam filmleri ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek, kaliteli ve hedef kitleyi olumlu anlamda etkileyecek video içerikler hazırlatabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *